Na začiatku sprievodcovia, na konci kamaráti....

Dorota Nvotová “Fulmaya”
Šéfka cestovky a a sprievodkyňa väčšiny zájazdov. O roku 2005 cestuje po Indii a Nepále kde 6 rokov žila a vie aj po nepálsky. Traduje sa, že po dovolenke s Nvotovou, si treba zobrať ešte jednu dovolenku na oddych.
Lenka Krištofová
Naša výkonná zložka! Sprevádza Maldivy, Srí Lanku, Nepál aj Indiu, maká v office a komunikuje s klientami. Bez nej by táto cestovka bola iba Dorotkin sen.
Rasťo Mičaník
Spoľahlivý office manažér, ktorý v pohode zabezpečí vaše zmluvy a poistenia, kým my bezhlavo sprevádzame. Venuje sa ekologickým témam a u nás má na starosti spoznávanie slovenskej divokej prírody.
Kumar Tamang
Dorotkin nepálsky brat, s ktorým organizuje všetky nepálske výlety. Pomaly sa učí po slovensky a starostlivejšieho šerpu v Himalájach nenájdete.
Babukaji "Babu" Shreshta
Chalanisko je v našom tíme od svojich 17 tich rokov a je to náš miláčik. Nikdy sme nepracovali bez neho a on nikdy nepracoval bez nás. V horách sa o Vás postará prvotriedne.
Nabin Gurung
Náš prvotriedny raftový guide, s dlhoročnými skúsenosťami aj na tých najdivokejších a najodľahlejších vodách. Niet rieky, ktorú by nesplavil a navyše je s ním sranda.
Lala
Jogín a učiteľ tradičných indických bubnov "tabla" - tak ho Dorotka kedysi vo Varanasí spoznala a začalo sa ich nerozlučné priateľstvo, ktoré vyústilo prirodzene do spolupráce. S Lalom človek Indiu nielen precestuje, ale aj zažije a precíti, niet lepšieho insidera, ktorého by ste mohli mať po boku.
Nemo
Naša srí lanská spojka, dobrodruh a motorkár. Na Srí Lanke pozná tie naskrytejšie a najtajnejšie miesta, ktoré stoja za to navštíviť. Povodí Vás po čarokrásnych zákutiach krajiny, ktoré v žiadnych oficiálnych bedekroch nenájdete.
Cartoon
Prezývka nie je náhodná, dostal ju preto, že je zábavný a hlavne je za každé dobrodružstvo a bláznovstvo. S Cartoonom na zabudnutom ostrove č.5 sa na Maledivách nikdy nudiť nebudete.
Nattey
Náš letiskový manager na Maledivách. Koordinuje vaše prílety, odlety a posadí vás do správnej loďky na ostrov. Väčšinou svoju tvár schováva za ceduľkou Fulmaya Travel 🙂
Hattim
Milovník a pestovaťeľ papagájov vás povodí po ostrove a povenčíte spolu jeho papagáje podvečer v prístav. Zároveň je výborným kapitánom a zoberie vás na okolité krásne miesta.
Sofia Petru
Slovenka kedysi žila v Izraeli, je exotickejšia ako domorodkyne, zábavná, chytrá a éterická bytosť, ktorá Vás prevedie spletitými uličkami Tel Avivu.