Na začiatku sprievodcovia, na konci kamaráti....

Dorota Nvotová “Fulmaya”
Šéfka cestovky a sprievodkyňa väčšiny zájazdov. Od roku 2005 cestuje po Indii a Nepále, kde 6 rokov žila a vie aj po nepálsky. Traduje sa, že po dovolenke s Nvotovou, si treba zobrať ešte jednu dovolenku na oddych.
Lenka Krištofová
Naša výkonná zložka. Sprevádza Maledivy, Srí Lanku a Indiu, maká v office, komunikuje s klientmi a na starosti má médiá. Bez nej by táto cestovka bola iba Dorotkin sen. S Dorotkou tvoria spolu srdce cestovky.
Zuzana Gondeková
Naša travel koordinátorka pre Maledivy. Pod palcom má celú maledivskú sekciu. Maledivy má precestované a zažité, pomôže vám vybrať vhodný ostrovček a dovolenku naplánovať od A po Z na mieru.
Rasťo Mičaník
Spoľahlivý office manažér, ktorý v pohode zabezpečí vaše zmluvy a poistenia, kým my bezhlavo sprevádzame. Venuje sa ekologickým témam a u nás má na starosti spoznávanie slovenskej divokej prírody.
Kumar Tamang
Dorotkin nepálsky brat, s ktorým organizuje všetky nepálske výlety. V horách vie správne motivovať aj tých ustráchanejších, no rád si s vami s vychutná aj extrémnejšie a náročnejšie treky. Starostlivejšieho šerpu v Himalájach nenájdete.
Babukaji "Babu" Shreshta
Chalanisko je v našom tíme od svojich 17 rokov a je to náš miláčik. Nikdy sme nepracovali bez neho a on nikdy nepracoval bez nás. V horách sa o vás postará prvotriedne.
Dawa Tamang
Najväčší kluďas z nášho tímu, vášnivý motorkár a zodpovedný guide v Nepále, s ktorým klienti udržiavajú priateľstvá aj roky po tripe.
Lala
Jogín a učiteľ tradičných indických bubnov "tabla" - tak ho Dorotka kedysi vo Varanasí spoznala a začalo sa ich nerozlučné priateľstvo, ktoré vyústilo do spolupráce. S Lalom človek Indiu zažije a precíti naplno, nie ako turista, ale ako insider.
Nattey
Náš letiskový manager na Maledivách. Koordinuje vaše prílety a odlety. Posadí vás do správnej loďky na ostrov, poradí, čo treba. Väčšinou svoju tvár schováva za ceduľkou Fulmaya Travel.
Visaah
Náš maldivský pohoďák, domorodec na ostrove č.5. Vždy usmiaty, s dobrou náladou a maximálne pozitívnym prístupom k životu. Postará sa o vás, prevedie ostrovom, zoberie na skvelú šnorchlovačku a zaujímavé výlety. Jeho srdce patrí Maledivám a oceánu.
Hattim
Milovník a chovateľ papagájov, povodí vás po ostrove a spolu povenčíte jeho papagáje podvečer v prístave. Zároveň je výborným kapitánom a zoberie vás na okolité krásne miesta.
Nemo
Naša srí lanská spojka, dobrodruh a motorkár. Na Srí Lanke pozná tie najtajnejšie miesta, ktoré stoja za to navštíviť. Povodí Vás po čarokrásnych zákutiach krajiny, ktoré v žiadnych oficiálnych bedekroch nenájdete.