Cestovka Doroty Nvotovej

 
 


Alternatívna dovolenka. Treking v himalájach, joga na pláži, spoznávacie zájazdy po Indii a Nepále, slony, nosorožce, domčeky na stromoch a budhistickí mnísy v tajomných jaskyniach. Expedície s naloženými jakmi do miest nedotknutých civilizáciou. Relax v ajurvédických centrách. Čo len chcete. Skupinovo, alebo ušité na mieru. So špecialistkou na Áziu, Dorotou Nvotovou.


“Viete ako to vyzerá keď si backpackeri založia cestovku? Tak, že nás motivuje láska k cestovaniu, nie k zisku”


Ako to robíme:


  1. -Naše zájazdy nie sú masovky. Väčšinou majú skupinky cca 4 členov. V prípade zájazdov so slovenským spievodcom (náklady sú tu dramaticky väčšie) je to 10-max 14 ľudí. Nie 30 bezmenných  chudákov natlačených v autobuse ako inde.

  2. -Naši sprievodcovia s výnimkou privítania na letisku nenosia žiadne trápne cedule, parazóle a firemné tričká. Sú to osobnosti a ani našich klientov nepovažujeme za ovce, ktoré by sme navliekali do rovnakých tričiek či šiltoviek s našim logom.

  3. -Naše zájazdy a služby si môžete hravo vyskladať - nemusíte kupovať hotový komerčný produkt s vopred daným termínom, obsahom a počtom účastníkov. Vašej tvorivosti a snívaniu sa medze nekladú.

  4. -Nemáme veľké zľavy, pretože máme nízke ceny.

  5. -Termíny nájdete iba pri zájazdoch so slovenským spievodcom. S Miestnym sprievodcom možno ísť kedykoľvek, len si vyberte Vám vyhovujúci dátum a vytvorte si skupinku. Termín vyberá ten prvý, čo sa prihlási - my vám potom pomôžeme zohnať ďalsích parťákov, alebo ak chcete, možete mať (úplne bez poplatku) aj uzavretú skupinu

  6. -Naše ceny platia už pri dvoch účastníkoch. Čiže je takmer nulová pravdepodobnosť, že vám mesiac pred cestou oznámime že zájazd sa nenaplnil, nikam nejdete - ako to robia iné cestovky, keďže im ide o ich zárobky a nie o Vaše zážitky.

- Nerobíme v Nepále treky bez nosičov, pretože si myslíme že ušetrenie pár desiatok eur nestojí        za tie zdravotné riziká, ktoré treking vo vysokých nadmorských výškach s batožinou na chrbte prináša. Navyše, zamestnávaním nosičov podporujeme ich rodiny. Na rozdiel od veľa nepálskych cestovných kancelárii, my sa o našich chlapcov staráme. Sú dobre poistení, oblečení, obutí (ak ich uvidíte na treku v šľapkách, je to len preto, že pokiaľ neni sneh, tak im veľké boty jednoducho na nohách vadia...vytiahnu ich väčšinou až vo výškach, a to napriek mojmu naliehaniu už v prvý deň treku :))

  1. -vyčlenili sme letenky a poistenie zo základnej cenovej kalkulácie (okrem baby zájazdov a Moskvy) - nie preto aby sme Vás lákali na prvý pohľad nízkou cenou, ale preto, že čoraz viacej klientov si objednáva zájazd bez leteniek. Takto je naša ponuka flexibilná a môžete si vyskladať presne to čo chcete a požadujete  a neplatíte za to, čo nepotrebujete (napríklad cestovné poistenie - veľa ľudí má celoročné a zbytočne by platili cca 50 eur na zájazd, ak by bolo v cene)

  2. -ak sa Vám zdá že sme oproti minulým rokom podraželi, je to preto, že sme sa z Nepálskej cestovky stali cestovkou slovenskou (aby sme Vám mohli ponúkať aj iné destinácie ako Nepál) - a viete ako to je v našom štáte s podnikaním. Aj na zájazdoch sa prejavuje istá prirážka.Dúfame, že Vás naša nová ponuka zaujme. Pribudlo veľa trekov, zájazdov aj destinácií. Odkazy, ktoré zatiaľ nie sú aktívne zatiaľ pripravujeme, ale na webe sú už viditeľné, aby ste sa mohli tešiť!!!